Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik kocsival a legjobb...

Melyik kocsival a legjobb vezetni? (tanuló vezető)

Figyelt kérdés

Opel astra, Audi A4, Mercedes c 180 2012, BMW 318d 2013, vagy Renault laguna??

Mik a tapasztalataitok, mik az előnyök, és a hátrányok?



2019. dec. 22. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
A legkisebb autót választanám, azzal könnyebb a parkolás.
2019. dec. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Diesellel, azzal a legkönnyebb elindulni, mint a kezdő vezetők egyik gondjával.

Amúgy: mondjuk Opel Astra, viszonylag kis méret, könnyebb parkolni, tolatni..

2019. dec. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én audi a3on tanultam, és imádtam.
2019. dec. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Legnagyobbat.

Ha nagy kocsival tudsz vezetni, akkor utána kicsivel gyerek játék lesz.

De ha megtanulsz valami kis vacakkal, aztán egyszer majd beülsz egy rendes kocsiba és első parkolásnál meghúzod akkor nézel.

2019. dec. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Audi A4

Mercedes C 180 ( 97-es C 200 tanultam , nagy volt, kényelmes, jól felszerelt volt.

BMW 318d

Renault

Opel


97-es, C 200-on tanultam , nagy volt, kényelmes, jól felszerelt. Nekünk még volt rutin vizsga, de nem okozott gondot, Mercikre jellemző nagyon jó a forduló köre. Parkolás, nem kell szűk helyre beállni vele. Hóban, jeges úton is vezettünk/vizsgáztunk. Nagy autóval ez nem okozott gondot. Jelenleg nagy autóm van, de a jövőben is nagy autóm lesz.

2019. dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, nem rosszindulatból mondom, de fontosabb az autó, mint az oktató? Én 4 hónapot vártam az oktatómra. úgy voltam vele, tök mindegy milyen autója van. Nem bántam meg. Egy kis Toyotan tanulok. Eddig Ford, majd Suzuki mániás voltam. Mióta elkezdtem a vezetést, Toyota "őrült" lettem.

32 éves vagyok és női tanuló vezető. Apukámnak egy Régi opel astra caravan-ja van. furcsa lesz vezetni a kis Toyota után, de nem baj. Ha rám hallgatsz, előbb oktatót választassz, aztán meg, ha van olyan autó akkor Toyotát! :D:D:D

2019. dec. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Aki rozzant, öreg kocsin tanul meg vezetni, ráadásul hóban, annak felüdülés lesz utána minden autó ami kicsivel is jobb. Ráadásul a viseltes autó és a téli vezetés, olyan eseményeket is tud produkálni, amit egy átlag oktató -nyáron, vadi új autóval- sosem mutatna meg. Elhiszem, hogy tanuló időszakban jól jönnek a szuper-technikai kütyük, de ha majd első autónak veszel egy középkategóriás használt valamit, akkor nagyon keserves lesz a visszalépés.....
2019. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is oktató alapján választottam és Toyota Yarison tanultam. Nagyon megszerettem és most ugyanilyen autóm van :) Amin tanultam dieseles volt, az enyém meg benzines. Dieselen könnyebb tanulni, de viszont ha később benzines autód lesz akkor nehéz lesz megszokni.
2019. dec. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is Yarison tanulok! A jogsi után nagy vágyam, hogy egyszer vegyek egy Yarist! Pont hozzámillő kis autó. Szeretem én is!
2020. jan. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!