Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy matekból...

Miért van az, hogy matekból 7. ig 4-5ös tanuló voltam, az egyik legjobb az osztályba pedig mégsem foglalkoztam vele?

Figyelt kérdés
Most 10. be járok és azon parázok minden nap, hogy tudnék átmenni év végén, ugyanis a pótvizsgán 100%, hogy megbuknék.

2014. ápr. 10. 19:51
 1/3 anonim válasza:

Valószínűleg azért mert a középiskolás matek nehezebb mint az általános iskolás. Mit csinálj, hogy ne bukj meg? Nem fogod elhinni, de ennek csupán annyi a titka, hogy odafigyelsz órán és megcsinálod a házit. Te most erre biztos azt mondod, hogy te próbálsz figyelni, a házit meg nem tudod megcsinálni mer sehogy se érted bármennyire is próbálkozol. Az a helyzet ha figyelsz órán, leírsz mindent és megcsinálod a házit akkor biztos, hogy egy hármas szintet el tudsz érni, csak az a baj, hogy nem próbálkozol eléggé.


Csak, hogy egy kis motivációt adjak elmondom neked, hogy én kilencedikbe és tizedikbe is majdnem megbuktam. Most tizenegyedikes vagyok és négy egész felett van az átlagom, CSAK AZÉRT MERT FIGYELEK ÓRÁN ÉS MINDIG MEGCSINÁLOM A HÁZIT. Meg még annyi, hogy az sem árt ha látja a tanár, hogy figyelsz, próbálkozol, érdekel a dolog mert akkor számíthatsz a jóindulatára év végen.

2014. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Általános iskolában sokszor tanulás nélkül meg van a négyes ötös. 8. osztályban a diákok leszoknak a tanulásról és ez sajnos átragad kilencedikre is. Ahol az általános iskolás anyagot bővítik ki. Tizedikben kezdődik az igazi középsulis matek. Ekkor szoktak megbukni a diákok.

Az előttem szólóval teljesen egyetértek. Órán figyelni kell és a házit meg kell oldani!

2014. ápr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy figyelek órán meg minden de már a házit nem tudom megoldani mivel egyszerűen nem jut el az agyamig a dolog vagy nemtudom. xD
2014. ápr. 12. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!