Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A felsoroltak alapján minek...

A felsoroltak alapján minek tanuljak tovább? (Általános iskolába járok )

Figyelt kérdés

Szeretek olvasni, érdekel az irodalom.

Szívesen tanulok új nyelveket. Könnyen megtanulok.

Kissé introvertált vagyok

Reàltárgyakból nem teljesítek jól.

Érdekelnek a humàntàrgyak

Szeretek utazni (szinte bárhová lehet maximum 1 hétig )

Nem tudom jól rajzolni

Közepes szintű tanuló vagyok

Gondolkoztam már gimnáziumon is, ennek ellenére még mindig döntésképtelen vagyok.

Fogalmam sincs, mibe vagyok tehetséges

(Mindenféle kötekedős megjegyzést magadban tartani , ha nem tetszik tovább lehet görgetni :) )


2019. dec. 23. 18:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Fogalmazási hibákért bocsi :/
2019. dec. 23. 18:17
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

menj valami nyelvi gimibe akkor.. 0. évfolyamos 5 osztályosba, ha még léteznek ilyenek..

0. évben kb 12nyelvi óra van, matek, magyar, töri, meg 1-2 potya tárgy...simán jó lenne neked..

2019. dec. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Fogtechnikus, cukrász, rendőr, pincér, gyógymasszőr?

Én a mai eszemmel orvosnak mennek. De valószínűleg már nem leszek az :D

2019. dec. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van idegenforgalmi technikum, akkor azt javaslom. Persze a zárkózottság hátrány, de még így is ezt látom a neked való területnek.
2019. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gimnáziumba próbálj meg bejutni, és ott kezdj új életet. Tanulj szorgalmasabban és jobban.
2019. dec. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ha elmész gimnáziumba humán szakra, azzal nem lősz mellé. 2.nyelvet ott úgyis tanulnod kell. Hasonló helyzetben voltam, mint te. Szintén humán tagozatra mentem, megtanultam egy második nyelvet is. A lényeg, hogy olyan szakra menj, amit tényleg szeretsz tanulni,és akkor 4 év alatt ki tudod találni, hogy pontosabb milyen irányba kell menned.
2019. dec. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Idegenforgalmi szak szakközépiskolàba?
2019. dec. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*iskolában
2019. dec. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!