Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki kapott még rajtam...

Valaki kapott még rajtam kívül, az educatio ( felvételit intéző) kft-től levelet?

Figyelt kérdés
Szerintetekesélyesn hogy a felvételi eredmény van benne?
2010. júl. 20. 18:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Én is kaptam. Azonnal ki is nyitottam. Ne reménykedj. Csak egy prospektus az egész, amit még egy ideig lehet kapni fogsz. Amikor jelentkeztél a címedet megadtad a rendszernek. Szóval nem a felvételi eredmény van benne sajnos :(
2010. júl. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

:DDD Miért nem nyitod ki, drága egyetlen bogaram? :DDDD


Beikszelted azokat a rubrikákat, hogy küldhetnek neked ilyen reklámokat... :)

2010. júl. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Drga egyetlen bogaram, szerinted erre már emlékszek?:D lehet az én hibám, de evvan. Dlgozok nem figyelhetek mindenre. Egyébként, nem akartam kibontani, mert csütörtökön este egymásnak nézzük meg rituáléból az ereményét. Drága egyetlen..durr...:D
2010. júl. 20. 19:03
 4/21 czibles ***** válasza:
74%

"csütörtökön este egymásnak nézzük meg rituáléból"


de ma kedd van...

2010. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

IGEN tudom, hogy kedd van:D De nem tudsz ovlasni ember?"Szerintetekesélyesn hogy a felvételi eredmény van benne?"


Tudom mikor jön. Amúgymeg nem rétem a prolémád...:D Nema kartam addig kinyitni amíg nem ír itt valaki hogy ez tutira nem az. már megnéztem ne sírj

2010. júl. 20. 19:32
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Elég logikus, hogy mivel csütörtökön derülnek ki a ponthatárok, nem fogják keddre elküldeni az eredményed, nem?
2010. júl. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
De..te kis matekzseni ;) Ettől jobb kedved lett. Én se hittem volna hogy ma érkezikmeg de ebbe a shit rendszerbe bármi megeshet.
2010. júl. 20. 20:13
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem vesznek fel, mert még írni se tudsz, meg normális viselkedni se.
2010. júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A jövő értelmisége. Gratulálok!
2010. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Reméljedcsak.. vagy bízva bízzál..:D Remélem tudod honnan van az idézet:D AMúgymeg jo hogy ilyen jokivánságokkal élsz. És a netes írásból hol állapítasz meg ilyen tényeket?:D Örülök hogy te dr phg képzettagy vagy.
2010. júl. 20. 20:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!