Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosisok! Éreztétek már úgy...

Orvosisok! Éreztétek már úgy hogy kiégtetek és nem bírjátok? Mennyire van szociális életetek?

Figyelt kérdés
Szóval orvosira járok most vagyok másodéves. Tudni kell rólam hogy nem vagyok egy zseni, de azért hülye sem vagyok, viszont rengeteg időt elvesz tőlem a tanulás, az első év is gyilkos volt számomra, volt hogy sírtam a fáradtságtól. Viszont aztán rájöttem hogy ez a második hez képest az első év még könnyű volt…Nem merek elmenni sehova, se barátokkal se senkivel, mert állandóan pánikolok hogy tanulnom kell, meg hogy meg fogok bukni.Folyton azon sírok hogy nincs életem, és hogy ez nekem nem ér meg ennyit a sok stresszről nem is beszélve. Más is van így ezzel, vagy csak én vagyok ilyen hisztérika.
2019. dec. 28. 22:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Az idetévedő leendő gólyáknak: tudtam volna sok pozitívumot is írni az egyetemről, csak most direkt a negatívat emeltem ki, nem akarok elijeszteni senkit a pályától!:)))
2019. dec. 28. 22:27
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
99% átéli ugyanezt. Ne aggódj, túl leszel rajta, most azzal teszed magadnak a legjobbat, ha minél jobban teljesítesz. A negyedév könnyebb lesz (a harmad csak érdekesebb, meg kicsit lazábbak lesznek a vizsgák, de a tananyag ugyanolyan sok lesz), és hidd el, hamar el fog jönni. Negyedévben is kell majd tanulni, de akkor már lesz mellette életed. :D Tényleg, csak legyél túl most ezen, aztán büszkén vissza tudsz majd tekinteni magadra, hogy milyen szorgos és kitartó voltál.
2019. dec. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tapasztaltam minden szaknál a másodév a szóró és egyben a legnehezebb is szinte az egész képzésben. Ahogy írja az előző sajnos sok az elmélet amit muszáj megtanulni és általában a nagy része 2-3 évben van ha túl vagy ezeken utána már érezni fogod hogy könnyebb.
2019. dec. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Üdv, sorstárs! Én is ugyanitt tartok lelkileg. Mindennap átgondolom reggel, hogy kell-e ez nekem. Azt mondják jobb lesz. És olyan sokan megcsinálták már. Én ebbe kapaszkodok. Csak túl kell élni a vizsgaidőszakot. (Meg a következőt.) Szorítok Neked!
2019. dec. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már úgy mentem egyetemre, hogy korábban volt egy "meguzhanásom". Akkor elhatároztam, hogy soha semmi nem mehet a metális egészségem kárára. Ha úgy érzem nagyon kivagyok akkor simán kihagyok 1 napot, elengedem a dolgot.

Mondjuk a fizikalis egészségem repülőpályára került de ez egy másik téma :D.

2019. dec. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!