Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy nap alatt 80 oldalt...

Egy nap alatt 80 oldalt megtanulni lehetséges? Hogyan álljak hozzá?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl motivált és ez az első félévem is...elég későn kapcsoltam. Kb.két tantárgyam tuti bukó, próbálom menteni ami még menthető, de ilyenkor már nagyon le vagyok lombozódva...

2019. dec. 30. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ, milyen tantárgy, mennyire vagy magolós és hogyan tudod megjegyezni elsőre a szöveget, tudsz-e legalább egyszer ismételni, és mennyit kérnek vissza belőle.


Ha holnapra kell, akkor inkább állj neki puskát írni. Egyébként esélytelen. Átolvasni sem tudod, pláne rutintalan elsősként.

2019. dec. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már ismerős az anyag, akkor átnézni át tudod, megtanulni nem. Ennek kb. a felét tartom megtanulhatónak egy középnehéz anyagból naponta.
2019. dec. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen a tananyag nyelvezete? Ha viszonylag egyszerű akkor olvasgasd amennyiszer csak tudod, és próbáld meg a lènyeget megérteni és megtanulni, ha bonyolultabb akkor ez már nehezebb, de akkor sem lehetetlen. Teljesen megtanulni szinte lehetetlen egy nap alatt, de fontos dolgokat még tanulhatsz belőle.
2019. dec. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!