Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges 2 hónap alatt...

Lehetséges 2 hónap alatt emelt törire mindent megtanulni?

Figyelt kérdés
Már érettségiztem tavaly, közepes eredményeim lettek középszinten. Idén terveztem emelt töriből újra érettségizni, de a május-juniusiról lecsúsztam, és kiderült még tudnék az októberire jelentkezni. Szerintetek feltudok rá készülni?

2019. jún. 29. 00:15
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem nem mert tényleg sok túdàs kell az emeletre és ha màr a közélet se tudtad jól akkor az emelt kín szenvedés lesz jobban jàrsz a következő évivel
2019. jún. 29. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kizárt. Lai 60 % felettire.
2019. jún. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd és jelentkezz jövő tavasszal.
2019. jún. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat. Még talán jobb is jövőre, azt mondják a juniusi általában könnyebb az októberinél.
2019. jún. 29. 09:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem fel lehet, mivel jóeséllyel van már egy alapod, csak rá kell építened. Én 16 éve érettségiztem, most szeretnék újra egyetemre járni, viszont a választott szakomhoz, érettségiztem most egy ágazati szakmai tárgyból és még is lett.Soha életemben nem tanultam ezt a tárgyat, 2 hónapom volt készülni rá, nagyon összetett anyag, de sikerült emelt 4re. Mondjuk biztos, hogy ha egy kicsit több időm van, jobb is lett volna, de ha nem sokat változnak a tavalyihoz képest a ponthatárok, akkor elég lesz ez is :)
2019. jún. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ez szuper! Gratulálok az eredményhez. Én sem látom lehetetlennek h felkészüljek, és félek hogy jövőre csak nehezítenének rajta. Szerintem megpróbálom idén, hátha sikerül. :)
2019. jún. 29. 18:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is megpróbálhatod az ideit. Itt a nyár, nincs suli, így több az időd is. Lehet, hogy még munka mellett is menne, de nagyon neki kell hogy feküdj. Sok sikert hozzá!:)
2019. jún. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is emelt törire készülök a jövő júniusra és 7 éve érettségiztem :) magolni kell sokat :) nézzük a jó oldalát. Legalább nem matek :D
2019. júl. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, sikerült felkészülni? Nekem mondjuk négyes lett a középszint, de akkor is érdekel.
2022. máj. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!