Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sporteredményért járó érettség...

Sporteredményért járó érettségi pluszpont: Hol tudom az igazolást beszerezni?

Figyelt kérdés
Csapatommal tavaly az U19-es országos bajnokságon másodikak lettünk (fociból). Úgy tudom, ezért jár 15 pont az érettségin. Hogy tudok ehhez igazolást szerezni? Az edzőm szerint az iskola ad igazolást, amit majd ő az MLSZ-nél beközöl, de a sulimtól nem kaptam ilyet. Az MLSZ honlapján sem találtam hasonlót. Ha valaki már volt hasonló helyzetben, megköszönném a segítségét!

2019. dec. 30. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jol tudom felsőoktatásban számít felvételinél talán +12 pont,sajnos azt hogy hol lehet ezt ez igazolást beszerezni azt én sem tudom
2019. dec. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom segíteni fog e, de írj az mlsznek, facebookon válaszolni szoktak, bár... nem a legjobb a HR
2020. febr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!