Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan álljak neki tanulni a...

Hogyan álljak neki tanulni a vizsgákra?

Figyelt kérdés
Nem lehetetlenek, de nem tudom raszanni magam hogy elkezdjek, ti hogy csinaljatok?
2020. jan. 2. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgára, azért az nagyon nem mindegy.
2020. jan. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Menedzsment, marketing, pénzűgytan stb, elméleti vizsgák
2020. jan. 2. 09:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekiálltam előtte egy hónappal, mindent félretettem, én így csináltam.
2020. jan. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Számomra az eleje volt általában a legnehezebb. Pont ez, hogy rászánjam magam, hogy elkezdjek készülni a következő vizsgára vagy vizsgákra. Aztán amikor már benne voltam az anyagban, átláttam valamennyire, meg volt általában egy konkrét tervem, hogy melyik nap hány és melyik tételt fogom átvenni, akkor már sokkal gördülékenyebben ment a dolog.
2020. jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be, hogy úgy kezdek neki, hogy csak simán olvasom az anyagot. Aztán belelendülök és már megy rendesen.
2020. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kitartas nyilas testver
2020. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!