Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikroökonómiát csinálom már...

Mikroökonómiát csinálom már harmadszorra. Tippek hogy hogyan készüljek?

Figyelt kérdés

Már másodéves közgázos vagyok és harmadszorra vettem fel a mikrót. Más tárgyakkal sosem kínlódtam ennyit, mindig vagy megértettem vagy ha az nem is sikerült beseggeltem az elméletet. De általában simán megértem amit tanulok. Már több mint egy hónapja folyamatosan készülök a vizsgára (csak elmélet kell , számolások a zh-n voltak azok mennek de sajna a vizsgán nem lesz) de már nagyon kétségbe vagyok esve.

Amit olvasok azt értem, meg is tanulom a fogalmakat, de amit megtanulok, olvasok azt is elfelejtem, egyszerűen nem marad meg.

Az ábrákat amiket le tudtam rajzolni amikor tanultam és most próbálnám újból már nem emlékszem rá.

Muszáj átmennem de nem tudom hogy hogyan tanulhatnék még. Valaki tanács, tipp?



2020. jan. 3. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire nem megy, akkor miért erőlteted ezt a szakot? Ha közgazdász szeretnél lenni, ezeket a fogalmakat, dolgokat kristály tisztán át kell látnod, erre épül majd az egész további tanulmányod.
2020. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Más tárgyakkal nem volt problémám. Számvitel, gazdmatek,stb megvannak, megcsináltam. Az idei targyak is mennek, egyedül a mikró nem megy.

Megjegyzem rengetegen buknak rajta.

Azért járok közgázra mert érdekel és szeretem.

Nem pályaválasztási tanacsot kértem:)

2020. jan. 4. 18:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy kell elképzelni a vizsgát nálatok, írásbeli vagy szóbeli, meg úgy kb. milyen?
2020. jan. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Irásbeli. Fogalmakkal, függvényábrázolással, kisesszével, stb.
2020. jan. 6. 09:17
 5/9 A kérdező kommentje:
Meglett 3-sal:)
2020. jan. 11. 17:55
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Gratulálok!!

Én is ezzel küzdök:(

megkérdezhetem, hol tanulsz?

2020. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
PTE
2020. jan. 11. 22:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszi! Én is ezt tippeltem abból, ahogy leírtad a vizsgát...
2020. jan. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia

El tudnád mondani hogy hogy készültél fel a vizsgára? Én is PTE-s vagyok és a tanár szerint az eddigi legkönnyebb vizsgán csont nélkül megbuktam

2022. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!