Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon félek az érettségitől,...

Nagyon félek az érettségitől, hogy nem lesz jó, pedig folyton tanulok rá, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2020. jan. 4. 23:48
 1/2 anonim válasza:
Ha tényleg szorgalmasan tanultál 4 évig, akkor nincs félnivalód. Persze nem mindegy, hogy tanulsz vagy csak magolsz. Nem olyan borzasztó dolog az érettségi, mint ahogy azt sokan gondolják. Lehet hallottad már párszor, de egyetemen egy vizsgaidőszakban keményebben kell tanulni, mint az érettségire. Az írásbelitől én is tartottam, amikor érettségiztem. A szóbeli viszont nagyon laza volt. A tanárok, akik 4 évig tanítottak pontosan tudják, hogy mi van benned és ha csak a lámpaláz miatt nem megy, akkor segítenek és a pontok adásánál is nagyon rendesek. De ez csak a középszintre vonatkozik. Emelt szinten idegen tanár előtt kell szerepelned. Kezdj el időben ismételni és nem lesz semmi gond. Sok szerencsét majd hozzá!
2020. jan. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem fog összeomlani a világ, ha olyan rosszul sikerül, jövőre próbálkozol újra, addig tanulsz, elmész dolgozni, szerzel egy kis tapasztalatot az iskolán kívül, éled tovább az életed. :)
2020. jan. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!