Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pc jatekot fejlesztek, de...

Szabi_ka97 kérdése:

Pc jatekot fejlesztek, de szuksegem lenne hangokra es main theme zenere, stb ajanlanatok weboldalakat ahol ingyen lehet hasznalni uzleti celokra is hangokat?

Figyelt kérdés

Errol az oldalrol a hanganyagokat hasznalhatom:

[link]


2016. aug. 23. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Üdv! a következö lenne a kérdésem: Hogyan, milyen programmal fejleszted a játékokat? Nem tudom milyen típusú játékról van szó mert nem mindegy hogy pl ak hangot adok egy focis játékhoz :)
2016. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hidd el ezekkel tisztaban vagyok,en a jogi dolgok miatt tettem fel ezt a kerdest.
2016. aug. 23. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerem az oldalt. Szerintem ha van egy jobb mikrofonod akkor amit tudsz vegyél fel magadnak mert valószínűleg jobban jársz vele. Egyébként a freesoundon a hangok Creative Common által védettek tehát használhatod őket csak jelöld meg valahol a készítőket.
2016. dec. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt.
2016. dec. 19. 15:29
 5/5 A kérdező kommentje:

Az elso kommentelo nem is valaszolt,hanem ki akart oktatni engem.Azt hiszi hogy nem ertek semmit.

Pedig ez egy komoly projekt.

2016. dec. 19. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!