Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy jobban...

Mit csináljak, hogy jobban sikerüljenek a dolgozataim?

Figyelt kérdés
Folyamatosan rosszul sikerülnek a matek dolgozataim, pedig órán mindig értem, sokszor én magyarázom el az osztálytársamnak, akinek mindig miután elmagyaráztam jól sikerül a dolgozata, de nekem dolgozatnál soha nem jut eszembe, hogy hogy kéne megoldani. Annak érdekében, hogy jól menjen a dolgozatban szoktam itthon egyedül gyakorolni rá,mindig hibátlanul meg tudom oldani az összes feladatot. Próbáltam már ,hogy többször megcsinálom a típusfeladatokat, hogy jól begyakoroljam, hogy dolgozatban eszembe jusson, de ez sem segít, nem számít hány órát ülök felette. Már nem bírom lelkileg, hogy értem az anyagoz, de dolgozatnál nem megy, leblokkol az agyam, és folyamatosan rossz jegyeket kapok.

2020. jan. 8. 13:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Minden megoldott feladatot a megoldásával együtt tanuld meg úgy, hogy bármikor el tudd mondani bármelyiket. Úgy tanuld meg, mint egy memoritert!

Akkor majd eszedbe fog jutni a dolgozatnál.

2020. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!