Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnék megtanul valamennyir...

Szeretnék megtanul valamennyire spanyolul, és erre tudok is egy módszert (lásd a kérdés konkrétumainál). Ez a módszer működik?

Figyelt kérdés
Sok filmben lehetett látni azt, hogy a csaj/pasi egy cd lejátszóba berak egy cd-t(pl nyelv cd-t) és másnap reggelre megtanulta azt ami a cd-n van.Létezik a módszer, és ha igen akkor tudna-e valaki valamilyen cd-t ajánlani amit letölthetnék?
2010. júl. 21. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. De megvan a módja. Én olaszul tanultam a középiskolai évek alatt, de külön úton, mivel az iskolában nem volt hivatalosan olasz nyelv oktatás.

Utánamentem, be kellett jelentkeznem egy olyan suliba, ahol volt, ott beszéltem az olasz tanárral, osztályozó vizsgát tettem 4 év anyagából, megadták az negedélyt érettségire. Emeltre mentem, 5-ös lett, megérte! Járj utána!

2010. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ajjj, ezt a másik, érettségizős topicba akartam írni, véletlenül ide ment. SOrrí
2010. júl. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van a relaxa-módszer, hogy működik-e, azt nem tudom, de kipróbálni érdemes.

[link]

2010. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha lenne ilyen modszer nyelvtanulasra, nem sokan szenvednenek a nyelviskolakban.

Ezek a hanganyagok altalaban meditacios, es nem tanito jelleguek.

Meg a Relaxas vagy Villam modszerek mellett is kell tanulni, nem eleg csak hallgatni a szovegeket, foleg nem alvas kozben. Pedig milyen jo lenne...!!!

2010. júl. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!