Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha elfogytak a...

Mit tegyek ha elfogytak a vizsgaidőpontok?

Figyelt kérdés
Holnapután mentem volna, azonban közbejött valami és mégsem tudok elmenni. Direkt azért vettem fel ilyenkorra, hogy utána van még 6 időpont, ha nem sikerülne, vagy valami közbejönne, azért még máskor tudjak menni. Esetleg megéri írni a tanárnak? Plusz még arra is kíváncsi lennék, hogy mi a különbség a kurzus limit és a vizsga limit között.

2020. jan. 10. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Most van még 6 időpont vagy elfogytak az időpontok? Egyébként az utóvizsga hétre, ami a vizsgaidőszak utolsó hete még szoktak meghirdetni közben is vizsgákat.
2020. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, ilyenkor írni kell a tanárnak.

Van, hogy egy tárgyon belül több kurzus van (pl. nálunk a külföldiekkel néha közös vizsgaidőpontjaink vannak), ilyenkor lehet eltérő a kurzuslimit és a vizsgalimit. Ha több kurzus van, akkor a vizsgalimit az összes kurzus limitjeinek összege.

2020. jan. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen van még 6 időpont, csak mindegyik tele van sajnos.
2020. jan. 11. 10:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Írsz a tanárnak, és vagy a TO-nak is. De elsősorban a tanárnak. Néma gyereknek az anyja se....

Nem fogja számon tartani, hogy 50 diákból mind az 50 volt legalább 1x vizsgázni vagy valaki annyira élvezte, hogy újra próbálta.


Az utolsó heti pót alkalmakat nem minden tanár szokta preferálni ha azon az alkalmon jelensz meg először. Vannak szintek, a fel se tudod venni-től az úgyis tuti megbuksz-on át a ritka madár és rendes vagyok és egye fené-ig...


Vizsga előtti nap délig le szoktak sokan adni, de ha nincs több szabad hely később, akkor erre nem bazíroznék..


Szóval menjen az a levél.

2020. jan. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen már beszéltem vele. Azt mondta nagy az igény, úgyhogy lesz még kiírva vizsgaidőpont. Plusz lesz pótvizsga regisztrációs héten is.
2020. jan. 13. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!