Elmenjek javítani?

Figyelt kérdés

Két vizsgám volt a héten, de egyikre sem tanultam semmit. Év közben bejártam az órákra, írtam jegyzetet, olvastam, de nem tanultam meg semmit sem és most magukra a vizsgákra sem készültem semmit. Úgy terveztem, hogy megbukok (vagy, ha át is megyek, azért nem kettest szeretnék) és majd normálisan felkészülök a következő alkalomra. Végül négyest kaptam mindkettőre. Így most nem tudom, hogy visszamenjek-e javítani.

Alapból nem zavarna a négyes és annak is örülnék, de így nem. Frusztrál, hogy nem tettem érte semmit, csupán improvizáltam, az órákra visszaemlékezve írtam meg és mondjuk úgy, hogy IQ-ból nyomtam. Ki tudja mi van, ha még tanulok is... Az összes többi tárgyamból ötöst kaptam, most hülyeség vagy nem, de tetszene, ha mindenből ötös lehetnék. Úgy vagyok vele, hogy ha tanulok is, akkor csak jobb lesz, de attól persze még ugyanúgy benne lehet a pakliban, hogy rosszabb jegyet kapok és nyilván nem az lenne a cél. Az utolsó alkalom lesz, tehát utána már nem fogok tudni újra vizsgázni.


2020. jan. 10. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Dehogy!
2020. jan. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát szerintem el fogok menni, de még várok válaszokat.
2020. jan. 11. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!