Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemen az egyik tantárgy...

2cool4scoole kérdése:

Az egyetemen az egyik tantárgyamra Elégséges {2-t} kaptam, de ez nem felel meg nekem, az átlagomat is rontaná és idén már nem tudok javítani rajta nem engedik. Feltudom venni újra?

Figyelt kérdés
Tehát ha már kaptam jegyet és aláírást, annak ellenére is fellehet venni a tantárgyat jövőre és javítani azt vagy ez már végleges és nem lehet változtatni a jegyen?

2019. dec. 15. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Minden tárgyból lehet tenni javítóvizsgát.
2019. dec. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem veheted fel újra. De hacsak nem UV volt ahol az elégségest szerezted, akkor vizsgázhatsz újra, de vigyázz, mert nem a jobb, hanem az utolsó jegy számít. Ha a második vizsga elégtelen, az felülírja az elégségest és megbuksz. Én inkább hagynám, ha a többi tárgy jó vagy jeles, fel se fog tűnni.
2019. dec. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesített tárgyat nem lehet felvenni újra. Ha évközi jegyes tárgy akkor javítani a szorgalmi időszakban lehet, ha vizsgás tárgy akkor lehet tenni javítóvizsgát (nem tudom felétek egy vizsgaidőszakban hányszor lehet menni egy tárgyból-nálunk kétszer).
2019. dec. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Ahogyan írják, egy már lezárt tárgyat nem vehetsz fel sajnos újra, így a jegyed marad. Ha gyakorlati jegy, akkor tényleg marad, ha megajánlott vagy vizsgajegy, akkor UV-zhatsz belőle, de ahogyan írják, ha megbuksz akkor megbuksz. Persze lehet, hogy megéri neked.


Ha sima tárgy, akkor hagyd a fenébe. Ha szigorlat, akkor én UV-znék, és inkább buknék belőle és köv. félévben újra felvenném, mert szigorlaton 2-est kapni az azért gáz.

2019. dec. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen elfelejtettem írni hogy egyszerű féléves tantárgy ami kétrészes az egyik a labor abból kaptam 2-t de még mindig nem tudom, hogy mert akár hogy számolom minimum 3 jöhet ki, a másik az elmélet abból még vizsgázni fogok.
2019. dec. 16. 10:02
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat lehet akkor hagyom ha annyira nem számít mivel nem szigorlat.
2019. dec. 16. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!