Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemi tanárok élvezik,...

Az egyetemi tanárok élvezik, hogy megalázhatnak?

Figyelt kérdés

Most vagyok első... ez az első vizsgaidőszkom. Imádom a szakomat, az szeretnék lenni, amit tanulok.

Készültem minden vizsgámra, mégis van olyan ami nem sikerült. Ez egy dolog... de úgy beszélnek a tanárok néhányunkkal, mintha a s*ggükből szedtek volna elő. Tegnap már sírva jöttem haza a vizsgáról... megér ennyit egy diploma...?

Ők jobban alszanak? Vagy mitől vàlnak ilyen felsőbbrendűbb emberré?

:(

Ezekután már erőm sincs a többi vizsgámra készülni...


2020. jan. 11. 11:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Ismerős helyzet, Földmérő mérnöki képzésen, szerencsére már ne tanulok ott, nagyon megalázó volt a szakmai tanárok viselkedése velem szemben. Igazából szerintem próbálj meg túlesni rajtuk, vagy csináld azt mint én, menj el máshova tanulni. A másik egyetem sokkal jobb volt, arról nem is beszélve, hogy már 2x annyit keresek mint amit egy földmérő valaha is kereshet.
2020. jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam segghülyének kedves első, direkt írtam bevezetésképp hogy szeretem a szakomat és tanulok, és eddig minden vizsgám 5-ös lett. (Hozzáteszem, nem 18 évesen járom az egyetemet, hanem közel a 30-hoz, hidd el, fontosnak érzem, hogy tanuljak)

A tegnapi nem sikerült úgy, hogy szintén készültem, és elég gorombán beszélt a tanár jópárunkkal... de köszönöm a hozzászólásod :)

2020. jan. 11. 11:58
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Én két egyetemen voltam eddig, de egyiken sem viselkedtek megalázóan a tanárok velünk, minden rendben volt.
2020. jan. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

30 éves vagy és nekiállsz sírni, csak mert találkoztál egy arrogáns idiótával???

Igen, előfordul, de azért nem ez a jellemző.

3. szakomat járom, kb. 3-szor volt ilyen.

Az ember ilyenkor mérlegel: van, hogy nem ér annyit az egész, és elereszted a füled mellett, de olyan is van, hogy fogod magad és kulturáltan, de visszaszólsz!

2020. jan. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
biosz szak?
2020. jan. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
Egyszer velem is próbálta egy tanár. Fegyelmi lett a vége, mert panaszt tettem. Valakivel lehet, mert hagyja, valakivel nem, mert nem hagyja. Én is 30 felett jártam és kikértem magamnak.
2020. jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is voltak ilyen tanárok. Azóta kilettek rúgva. Szólni kell felsőbb vezetőknek a problémámról, ha a felsőbb vezetőkkel van gond akkor meg oktatási biztosnak vagy feljelentést teszel a tanár ellen az ügyészénekm ha bizonyítani tudod, hogy a becsületedet sértette mások előtt.


Mindenre van megoldás.


Vagy csak szimplán lenyeled és valahogy megcsinálod a tárgyat.

2020. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen a magyar oktatás, frusztrált tanárok, elévült tananyag, irreális elvárások.
2020. jan. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ugyan ez volt... az egyik ilyen tanár volt a tanszékünk vezetője.

Inkább váltottam..Egyetemet és szakot is.

Undorítóan viselkedett némelyik ‘tanár’.

2020. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. Vannak olyan emberek, akiknek ha hatalom jut a kezébe akkor kihasználják és visszaélnek vele. Ez mindenhol jelen van. Rendőrség, politikus, katonaság, tanárok, orvosok. Az ilyen embereket én sortűz elé állítanám, akik visszaélve a pozíciójukkal másokat megaláznak, az életüket tönkreteszik.
2020. jan. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!