Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » KRESZ vizsga után mennyi...

KRESZ vizsga után mennyi időbe telt, mire elmehettetek vezetni oktatóhoz?

Figyelt kérdés

2020. jan. 11. 12:37
 1/7 anonim válasza:
Minél hamarabb keress egy megbízható oktatót,de lehetőleg olyan legyen aki csak egy emberrel foglalkozik abban az 1-2 órában!Nyugodtan kérdezz ha valami nem tiszta(közlekedésből adódó problémák-jobbkéz szabály,körforgalom stb. )És ami lényeg! Ragaszkodj az előírt vezetési órák tényleges levezetésére.
2020. jan. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ismerős volt igy 1-2 het sajnos van aki 1-2 hónapot is vár, főleg a jobb oktatóknál nagyvárosban. Ez nagyon sok mindentől függ pl neki mennyi tanulója ment at a hónapban tud e üres helyet adni vagy lehet van neki de csak délelőtt általában azok az időpontok üresebbek mert mindenki akkor dolgozik nem tud menni. Vagy hogy milyen időpontok szabadok neki és hogy neked az jó e. Minél előbb válaszd ki az oktatót úgy hamarabb van eselyed.
2020. jan. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapot vártam.
2020. jan. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én több hónapja várom, hogy sorra kerüljek, vagy szóljonak, hogy mehetek
2020. jan. 12. 03:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 6-ot vártam, barátnőm 7-nél tart és még oktató sehol. Hiába, nálunk (Tolna) ez majdnem mindig ennyi szokott lenni.
2020. jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mármint hónap, nem hét. (előző vagyok)
2020. jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 hónap volt, de úgy, hogy ismertük és előrébb vett, különben többet kellett volna... Nagyon sok tanulója volt, egyszerre vezetett nála 50+ ember, szóval neki is nagyon nehéz volt időpontot találnia, én gimibe jártam, óráim voltak és emiatt nekem is nehéz volt időpontot találni, mert csak délután értem rá. Plusz, nyilván az ember pl. megbetegszik vagy bármi egyéb közbejöhet, szóval közben is sok idő kimaradt itt-ott. Összesen egy év telt el a kresz vizsga és a forgalmi között, úgy, hogy picivel több mint 30 órát vettem.
2020. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!