Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyit kell tudni analízis...

Mennyit kell tudni analízis 1-ből az analízis 2-höz?

Figyelt kérdés
Pannon egyetemen tanulok programtervező informatikát és az érdekelne, hogy most 1 éves kihagyás (2 félév) után mennyit kellene tudnom analízis 1-ből, hogy jól induljon a félévem analízis 2-vel kapcsolatban?

2020. jan. 16. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyél türelemmel!
2020. jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Ez engem is érdekelne
2020. jan. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Mateking.hu
2020. jan. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindent kb.

Analízis kettőn többváltozós függvények határérték számolását, differenciálását, deriválását tanuljátok.

De az I-en megtanult integrálási deriválási, stb. módszereket nem fogják újra elmondani, és mindenhol elő fog jönni.

2020. jan. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden kell az analízis 1-ből. Természetesen a bizonyítások, levezetések (ha voltak) azok nem, viszont maga az eszköztár az igen. Amit megtanultál differenciál/integrálszámításból, határértékekről, sorozatokról és bármi más egyébből azok mind kelleni fognak.
2020. jan. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Par nap alatt fel lehet annyira eleveníteni ami elég analizis II-hoz? (nem BME)
2020. jan. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

Mi köze ennek ahhoz, hogy nem BME?...

Nyilván attól függ mit tudsz.

2020. jan. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak mert mar egy masik egyetem kepzesen atmentem analizis 2-bol ugy hogy gyakorlatilag at se neztem az 1-t újra es hasonloan kihagytam egy evet. Most nem fogadták el itt az uj képzésen a kettot, ezert erdekelne hogy mashol is at lehet-e igy menni. Tényleg csak azt tanultam meg ra analizis 1-bol amit 2-bol gyakorlatokon a példák soran felhasznaltunk es az nem az egész analizis 1 volt.
2020. jan. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!