Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Károli pszichológia képzésén...

A Károli pszichológia képzésén hogy működnek a gyakorlatok/gyakorlati órák?

Figyelt kérdés
felmerült a gondolat, hogy esetleg felvételizek alapképzésre (levelezőn). Belepillantottam az órarendekbe, és többek közt láttam ilyet, hogy "szociálpszichológia gyak." Itt például hogy kell elképzelni a gyakorlati jellegű órát?

2020. jan. 18. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ülünk körbe kis csoportban és a csoporton belül teszteljük az egyes elméleteket, kisebb játékos feladatokkal. SEmmi nagy dologra nem kell számítani, nem akkora ügy itt a gyakorlat, bár hú de gyakorlatiasnak van kikiálltva az egyetem, egy vicc.
2020. jan. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor tényleg túlgondoltam :D
2020. jan. 18. 13:19
 3/4 anonim ***** válasza:
En imadtam a szoc gyakot, tunderi volt a tanar aki tartotta es a vegere nagyon jo csapat lettunk, elsoeveskent onnan lettek barataim is... :) Csapatepitos feladatokat csinaltunk, reflektaltunk, megbeszeltuk az elmeleti hattereket, de en nagyon elveztem, es sztem hasznos is volt... :) Altgyakon is mindenfelet csinaltunk, azt a nenit is imadtam, illuziokat neztunk, irtunk, rajzoltunk, tanulasi modszereket vettunk, jatszottunk, ettunk, kondicionaltunk, relaxaltunk, tok erdekes volt amugy, csak hozzaallas kerdese:D
2020. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah, hát én az egész full alapképzésből a lényeget hiányoltam, a szemtől-szemben beszélgetést. Volt ilyen bohóckodás rengeteg, de a tényleges, munkahelyen is szükséges készségekből semmit nem fejlesztettünk: kérdezéstechnika, értő figyelem, vitakészség, előadástechnika, sorolhatnám. Nem hozzáállás kérdése, hogy mi egy képzés célja, és nem az, hogy illúziókat nézzek videón, meg csapatépítőre járjak egy olyan csapattal, akikkel semmi közünk egymáshoz, csak 3-4 alkalommal össze voltunk terelve egy terembe fél évre.
2020. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!