Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Próbaidő ledolgozása egyetem...

Próbaidő ledolgozása egyetem esetén?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy, jelentkeztem az Eszterházy Károly Egyetemre Egerben, de azt, hogy felvettek-e azt csak nyár közepén fogom megtudni. De nem tudom pontosan mikor. Ha jól tudom pontosan 30 napot kell ledolgozni felmondás esetén, de az én esetemben, ha tudom igazolni, hogy felvettek, le kell dolgozzam, vagy a munkaadó mondhatja azt, hogy ettől el tekint?

Attól félek, hogy csak valamikor Augusztus 10-11.én derülnek ki a ponthatárok, akkor nem lesz időm ledolgozni azt a 30 napot. Ebben kérném a segítségeteket.

Ha ez számít határozatlan idejű szerződésem van!



2020. jan. 22. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem próbaidő, hanem felmondási idő, amiről szó van. Természetesen rövidebb felmondási időben is megállapodhatsz a munkáltatóval, de erre nem kötelezhető. Egyetemen túl sok minden nem történik szept. 11-ig, így még ha le is kell dolgoznod a 30 napot nem sok mindenről maradsz le.
2020. jan. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :)
2020. jan. 22. 13:25
 3/9 anonim ***** válasza:
A ponthatárokat július második felében szokták kihirdetni, általában huszadika körül.
2020. jan. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha így van akkor marad időm le dolgozni a felmondási időt. :)
2020. jan. 22. 21:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Közben rákerestem: július 23-án lesz.
2020. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt már most tudni lehet? Oh..
2020. jan. 22. 22:04
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze. Ez mindig előre ismert dátum.


[link]

2020. jan. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem futottam szembe ezzel az oldallal a felvi.hu-n pedig ott jelentkeztem :D
2020. jan. 23. 09:06
 9/9 A kérdező kommentje:
bocsánat! Most látam ez eduline :)
2020. jan. 23. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!