Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vajon így vizsgázhatok?

Vajon így vizsgázhatok?

Figyelt kérdés

Szóval az történt, hogy 1 tárgyamból 2x nem lett meg a vizsgám, és holnap lesz a 3. lehetőség..

És ugye 17.én kiírta hogy aznap kell befizetnem

El kezdtem az utalást aznap, és most hétfőre meg is jött, és be is fizettem(ki is van írva hogy teljesítve).

Viszont az lenne a baj hogy én hiába próbáltam jelentkezni a vizsgára ezután, azt írta ki a neptun, hogy az összes próbálkozás már megvolt vagy valami ilyesmi(pedig 2x rontottam csak el)

Szóval most ott tartok, hogy holnap lesz az utolsó lehetőség amire befizettem, viszont ugye jelentkezni nem engedett.

Ilyenkor mit tehetnék? Szerintetek holnap így vizsgázhatok?



2020. jan. 23. 00:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
#10: igen, ez mindenhol másképp van, ezért is ajánlottam a hallgatói követelményrendszert. Nálunk egy tárgyból hatszor lehet vizsgázni összesen, egy féléven belül legfeljebb háromszor.
2020. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Neptunban kell kérvényt leadnod c vizsgára.Tanulmányi osztályon elfogadják,utána tudsz jelentkezni.
2020. jan. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!