Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van arra lehetőség, hogy...

Van arra lehetőség, hogy olyanoknak segítsek akik Erasmussal Magyarországra jönnek?

Figyelt kérdés
sajnos nekem nincs lehetőségem erasmussal kiutazni külföldre, azonban néhány nyelvet beszélek és arra gondoltam, hogy ha valaki idejön erasmussal az én egyetememre egy olyan országból amelynek a nyelvét beszélem, akkor annak szívesen segítenék meg ilyen programokat is szívesen szerveznék. Egyetemre járok jelenleg. Van ilyen vagy csak azok lehetnek ennek e programnak a részesei akik ki is utaztak valahova erasmussal?
2020. jan. 24. 12:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Nalunk direkt erre van egy egyetemi Buddy program, lehet nalatok is, egyetem honlapjan vagy erasmus irodaban nezz utana! Repterrol kell oket elhozni, diakigazolvanyban segiteni, koliba, iskolaba kiserni oket elso napokban, ilyenek... Ha kesobb te mesz ki, elonynek szamit, de nem feltetel.
2020. jan. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!