Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hol/hogy lehet kérvényezni,...

Hol/hogy lehet kérvényezni, hogy egy együttes Magyarországra jöjjön/jöhessen?

Figyelt kérdés

Régi álmom teljesült amikor tavaly Ausztriában láthattam élőben az Avenged Sevenfold nevezetű együttest.

Hatalmas bulit dobtak össze, fantasztikus minőségben (ennyire minőségi koncerttel még nem volt soha dolgom), és szeretném látni újra őket, de erre nincs lehetőségem most, hogy külföldre menjek ezért.

Megfordult a fejemben, hogy nyilván sokan vannak ezzel így, A7X meg a jó zene kedvelők, és vajon milyen lehetőség lenne erre a megoldásra?

Erre keresem a választ!

Köszönöm!



2014. ápr. 16. 09:49
 1/4 Tengor ***** válasza:
Írj az együttesnek egy levelet vagy a nagyobb koncertszervező irodáknak!
2014. ápr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Legfőképp a bankban tudsz kérvényezni jó sok pénzt. Biztos van az a pénz amiért idejönnének.

Gondolom eszébe jutott már a koncertszerezőknek is, hogy hívni kellene őket, amiért ez nem történt meg, annak az oka, az, hogy nem érzik úgy hogy megtérülne.

Szóval írhatsz amelyik akarsz és akinek csak akarsz, egy fecske nem csinál nyarat.

2014. ápr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már a Sziget is próbálta hívni őket, de a management gondolom úgy ítélte nem érdemes ide jönniük (sajnos), legalább is egyelőre.
2014. ápr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Pedig szerintem megtérülne,nagyon sokan szeretik őket.Én tuti elmennék.Novarock-on voltál?
2014. máj. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!