Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetetlenség két különböző...

Lehetetlenség két különböző városban tanulni egyszerre, ugye?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy most fogok végezni az alapszakommal. Szívesen folytatnám a mesteren is, viszont ugyanúgy érdekel egy másik alapképzés is. Úgy érzem, hogy időm, energiám lenne annyi, hogy pl. az alapot nappalin, a mestert pedig levelezőn végezzem. DE sajnos nem nagyon találtam levelező mestert, az alap pedig csak nappali képzési formában létezik... A jelenlegi képzési helyemen tudnám folytatni levelezőn, viszont az alapot csak Budapesten tudnám elvégezni nappalin (ki tudja milyen órarenddel) és a két város kb. 3 óra vonattal.
2020. jan. 27. 01:25
 1/2 anonim válasza:

Ha úgy gondolod, hogy időd és energiád engedi, akkor szerintem lehetséges. Tudtommal a nappali órák többsége hétfőtől csütörtökig tart, és a levelezősök pedig péntek-szombat ÁLTALÁBAN, de én hallottam olyat is, hogy megbeszélték a tanárral, hogy nem tudnak bejárni a másik suli miatt.

De ez csak az én meglátásom, lehet butaságot mondok. Mindenképp érdeklődj utána, szerintem lehetséges.

2020. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez nagyon lutri... Én most nappalis vagyok, minden félévemben hétfőtől péntekig óráim voltak. Nem tudom, hogy a másik képzésen hogyan néz ki ez, ettől is erősen függ. Viszont az biztos, hogy a levelező hétfői és keddi napokon lenne, tehát nem hétvégén.
2020. jan. 27. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!