Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért írja azt a Neptun,...

Miért írja azt a Neptun, amikor tárgyat akarok felvenni, hogy nincs tárgyfelvételi időszak, mikor tegnap 17. 00-kor kezdődött a tárgyfelvétel?

Figyelt kérdés
Tegnap megnyitották 17.00-kor a karunknak a tárgyfelvételt, de a Neptun nem enged tárgyat felvenni, arra hivatkozva, hogy nincs tárgyfelvételi időszak és tesit sem enged felvenni, ott egyáltalán az a lehetőség sincs, hogy kipipálom és mentés. Ez miért lehet? Státuszom aktív.

2020. jan. 28. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ETSZKs vagy?

Vagy nem nézted el, hogy mégis ma nyílik meg mondjuk?

Nem túl különleges eset egyébként, hogy nem működik jól a neptun..

2020. jan. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj oda, sztem ETSZK-s vagy, a barátnőm is így járt ma és mondtam neki, hogy figyeljen oda amikor a dátumot beállítja az elején , azt hiszem alapból a 18/19 es évet rakja be vagy hasonló és akkor nem engedi. Állítsd be azt a félévet ami most lesz. :) Remélem sikerül.

23F

2020. jan. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az naptárt mikorra írják ki a dolgokat pontosabban valamit nagyon elnéztél szerintem. A tesiket egyszerre nyitják meg 30. reggel 6 óra. Illetve ahogy az előttem írok írjak nezd meg hogy jót állítottál be mindenhol.
2020. jan. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából tárgyat sem enged leadni, ugyanezzel az indokkal, szóval szerintem nem a beállításokkal van a gond... :/ Igen, ETSZK-s vagyok.
2020. jan. 28. 11:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem ETSZK-s vagyok vagy mi, nem is tudom, hogy mi az. Viszont van ilyen, én már milliószor találkoztam ezzel, ma is :D Ma nyílott meg a tárgyfelvételünk és pár tárgyat fel tudtam venni, majd egyszer csak gondolt egyet a Neptun és onnantól kezdve mindenre azt írta, hogy nincsen tárgyfelvételi időszak.... Én ilyenkor nem tudok vele mit csinálni, csak várok, jelezzük a problémát (de igazából mindig azt mondják, hogy majd megjavul valahogyan) és egyszer csak megint működik. Ha nem, akkor mi a titkárságnak szoktunk írni, hogy tegyenek fel minket, illetve a tanárnak, ha már beteltek a helyek. Mást nem tudok mondani csak, hogy majd valami lesz...
2020. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én PTE-s vagyok és már kb. egy hete ki van írva nekünk, hogy Tárgyfelvétel időszak van. Ugyanezekkel a gondokkal küzdünk, de legalább egy-egy kérdőívet ki lehet tölteni, amit küld a Neptun... Lényeg a lényeg, ha mindannyiótoknak ez a hiba, mint nálunk, akkor csak várni tudtok, illetve szólni az illetékeseknek, hogy csináljanak valamit.
2020. febr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!