Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Késő most eldönteni hogy...

Mate1207 kérdése:

Késő most eldönteni hogy májusban történelemből szeretnék emelt érettségit tenni?

Figyelt kérdés
Történelem a kedvenc tantárgyam,, szabadidőmben is nagyon sokat foglalkozok vele, főleg a magyar történelemmel, de eddig úgy voltam hogy az angol könnyebb azért inkább az. Viszont, most tudtam meg hogy az angol nyelvvizsgáért így nem kapok többletpontot és ezért az emelt töri érettségit szeretném letenni a plusz pontok érdekében. Van még esélyem? Nem túl késő a döntés?

2020. jan. 30. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a tanár azt mondta, hogy az órai középszintű anyag az emelthez képest semmi és nagyon sok plusz anyag kellene. De ha szereted, érdekel és tényleg szánsz rá időt, szerintem megoldható:)
2020. jan. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kezd el minél hamarabb a készülést
2020. jan. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem úgy volt, hogy egy emel kötelező, azért nem kapsz pontot?
2020. jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%-tol jár pluszpont
2020. febr. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit mond a tanárod, aki mindannyiunknál többet tud a tudásodról? Ugye őt kérdezted először?
2020. febr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tanáromat még nem kérdeztem mert az elmúlt pár napban itthon voltam betegség miatt. De ha megyek suliba elso dolgom hogy megkerdezzem
2020. febr. 1. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!