Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az életem ezen...

Mit gondoltok az életem ezen folyamatáról?

Figyelt kérdés

jegyeim és értékeléseim alapkán kisiskolásként minta gyerek voltam. Aztán felsőben uj iskola, de még mindig a legjobbak között. A gimnáziumban már nem voltam a legjobbak között, de a felsö rétegbe tartoztam. Egyetemi alapképzésen egy voltam a sok közül kb normális értékeléssel. Most a mesterképzésen pedig már a rosszabbak közé tartozok.


Miért?


2020. jan. 31. 03:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindig a maximumot tetted bele?


Amúgy az ember élete 9 évesen nagyon egyszerű, eszel, alszol, tanulsz. Gimiben bejönnek az érzelmek, felnőttként meg minden más még mellé. Nem mindegy ez sem.

2020. jan. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem... vagyis az igazat megvallva egyetemen már annnyira nem érdekelt ez a maximalizmus... meg az is igaz, hogy egy kisvárosi általános iskola és egy fövárosi nagy egyetem diáksága között van különbség, de igy végiggondolva akkor is érdekes.
2020. jan. 31. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!