Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen központi...

Szerintetek milyen központi felvételinek számít, ha 40 pontos a magyar és 31 a matek?

Figyelt kérdés
2020. jan. 31. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Lehetett volna jobb is.
2020. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
atlagos
2020. jan. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon jónak számít egy jó szóbelivel szuper lesz !!! Nem tudom, hogy aki írta, hogy lehetett volna jobb, vagy átlagos az tudja az országos átlagot ?? Ezt írja az eduline.hu

Annak ellenére, hogy az országos átlagokra még várni kell, néhány középiskola már nyilvánosságra hozta az eredményeket. A lap eddigi információi szerint Budapesten a legjobb átlageredmény az I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnáziumban született, ahol idén 186 tanuló írta meg a felvételi tesztet. A diákoknak magyar nyelvből átlagosan 30,94 pontot, míg matematikából 25,16 pontot sikerült elérniük. Az összesített átlag 56,1 pont

2020. jan. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy az országos átlag ritka szar, attól még nem lesz "szuperjó" egy 71%-os felvételi. Jónak jó, ha jegyet akarnánk rá adni egy 4-es.

Az országos átlagba benne van minden kis világ végi iskolába nem járó 0 pont körül teljesítő egyének eredménye is.

Nálunk a suliba 70-75 pont az átlag, ezért írtam, hogy átlagos (és ez se egy elit suli).

2020. jan. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem az országos átlagot írtam hanem egy budapesti elit átlagát !! Igen is ez egy nagyon jó eredmény bárhová bejuthat egy jó szóbelivel
2020. febr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Basketballgirl ***** válasza:
#5-os-re reagalva mondanam hogy azert nagyon nem mindenhova vesznek fel siman 71ponttal. ezzel nem elkeseriteni akarlak, jo szobelivel tenyleg sok helyre felvehetnek de azert az “”elitsulikba”” ez nem hiszem h eleg. azert hajra hajra!!:)
2020. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok továbbra is tartom hogy elit gimibe be lehet ezzel a ponttal jutni én annak idején a Debrecen Kossuth Gyakorlóba hasonló ponttal jutottam be plusz egy 100%-os szóbelivel !!Úgy, hogy hajrá ne ad fel !!!
2020. febr. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!