Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 0 Tanulással jó ez a bizonyítv...

0 Tanulással jó ez a bizonyítvány?

Figyelt kérdés
3,9 Lettem 2 kettessel fizika meg kémia. Tudom ha legalább tanultam volna akkor 4,2 is lehettem volna mint tavaly csak hát rengeteg dolog történt egész félévben és ebbe nem akarok belemenni. Szerintetek ez elfogadható?
2020. febr. 2. 00:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ez így értelmezhetetlen kérdés. Neked kell tudnod, nekem nem lett volna elfogadható.

Az istenért sem akarom azt sugallni, hogy pár jegyen fog múlni az egész jövőd, de van egy örökké hangoztatott közhely, aminek hatalmas igazságtartalma van: "magadnak tanulsz". Ha lusta vagy már most és másra fogod, hogy nem volt időd tanulni, azt később fogod megbánni.

2020. febr. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!