Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE-BTK magyar-ügyvitel...

SZTE-BTK magyar-ügyvitel Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
büfészak
2010. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen, mint minden btk-s szak azoknak, akik nem azt tanulják:)

de nem erre voltam kíváncsi, köszi!

2010. júl. 22. 21:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, amit most írok azt a legnagyobb őszinteséggel és jószándékkal írom!


SOHA NE MENJ BTK-RA, csak ha nagyon azt akarod és nagyon elkötelezett vagy, de talán még akkor se!


Borzasztó egy hely, unalmas, semmi értelme, hülyeségeket tanulsz, hülyét csinálsz magadból.

A követelmény, az órák, a társaság nulla.

Mocsok egy hely!

Nagyon messziről kerüld el!


Sajnos tapasztalatból beszélek! Nem hittem, hogy egy egyetem ennyire szar lehet, ezerszer elátkoztam azt a napot amikor oda jelentkeztem.


Ha megpróbálod, csak egy-két évet elcseszel és utána másba kezdesz.

Ha meg végig csinálod, akkor kapsz egy szó szerint semmit érő diplomát (kivéve talán ha tanár leszel).


Nem leszólni akarlak, csak figyelmeztetni! Fogadd meg amit tanácsolok, nem akarok rosszat!

2010. okt. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. Nem vettem leszólásnak. Sajnos az a baj, hogy oda jelentkeztem és fel is vettek, de nekem sem tetszik igazán, pedig még csak 2 hónap telt el:S

Úgy érzem, hogy olyan dolgot tanulok, amiben semmi hasznosítható nincs, mert az oké, hogy imádom az irodalmat, szeretek olvasni és műveltséget ad, de abszolút kézzelfogható tudást nem érzek benne:S

A társaság pedig.. Igen, vannak emberek, akikkel kijövök, de furcsa..Nem találok magamhoz való, életrevaló embereket igazán. Kezdek aggódni, hogy most mit csináljak???:S

2010. okt. 8. 11:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Sorstársak vagyunk.


Válts, kezdj el valami mást!

Tudom, hogy nem könnyű, de még van időd és csak egy éved megy el.


A közegről pedig én is a legelején észrevettem, hogy nagyon nem az én társaságom.

Azt hiszem érthető.

2010. okt. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Girl92 válasza:
az ügyviteli szakiránnyal mit kezdhetek?
2011. jan. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmit. Csak ez jobban hangzik a "magyar alapszakos bölcsész" megnevezés mellett. Gondold meg nagyon, hogy milyen karra jelentkezel! Én abbahagytam a BTK-t.
2011. jan. 13. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!