Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magyar Üzletember Képző-ről...

Magyar Üzletember Képző-ről mik a vélemények? Esti tagozat hétvégén zajlik?

Figyelt kérdés
köszönöm előre is, sajnos a honlapon nem találtam meg :)
2011. júl. 16. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem bántásképpen mondom, de nagyon gyorsan felejtsd el.

Ha tényleg érdekel a gazd vagy a közgazd. illetve a managment akkor Pesten vagy a BGF vagy a Corvinus.

Pénzkidobás és a nagyobb cégek, bankok, biztosítók szolgáltatóközpontok és a közszféra el sem fogadja valós tudáson alapuló képzésként, magyarul büfés és ruhatáros képzés, elhelyezkedésedet inkább hátráltatja mint segíti.Rosszabb, mint a Kodolányi pedig .....

A tanári gárda, na jó nem szidok inkább senkit..........

2011. júl. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező nem a főiskolára (MÜTF) gondolt, hanem a Magyar Üzletemberképző Szakközépiskolára.

OKJ-zni jó, szinte mindegy, hol csinálod. Én az említett sulinál érdeklődtem, amikor elmélkedtem egy 1 éves OKJ-n (végül nem mentem, szóval közeli tapasztalatom nincs róluk). Annyit kérdeztem, mikor van esti oktatás, akkor nekem azt írták, hogy pénteken 14.00-tól 20.00-ig, szombaton 8.30-tól 15.00-ig, minden héten.

Ja és fizetni kell alapítványi hozzájárulást, annál a képzésnél, amit kinéztem, ez 18.000Ft lett volna.

2011. júl. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!