Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit választottatok a magyar...

Mit választottatok a magyar érettségin? Hogy érzitek mennyire sikerült? Vélemények a 60 percesről?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 16:59
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Én az érvelést választottam, szerintem összeségében elég jó lett! De ez a 60 perces... Nekünk tök rossz volt elment egy csomó idő vval hogy felírtuk a nevünket minden oldalra!!! :S nem is fejeztem be... :(
2009. máj. 4. 17:00
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 5 perccel korábban odaadták, hogy ráírjuk a nevünket, utána be kellett csuknunk. Volt ami nem volt nehéz, volt amin csak néztem:S Az utolsó két feladat pl elég gázvolt:( Alig volt időm befejezni:S

Az érvelést választottam, bízok a magyartanárom jószívűségében:)

2009. máj. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én emelt szinten mentem, ott mindet választani kellett :D
2009. máj. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem is elment egy csomó idő a névirogatással:S kb. 8:08-kor kezdtem el 9-kor kellett beadni, szerintem elég nehéz volt legalábbis nekem


a novellaelemzést váélasztottam 3 oldal és szerintem könnyű volt

2009. máj. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

:) szerintem az utolsó előtti volt a legnehezebb arra már nem volt időm! és mondom nekünk oda sem adták! :S

nálunk NEM sokan választották az érvelést...

2009. máj. 4. 17:03
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Irodalomból érveltem az jól sikerült, még egy órával előbb be is fejeztem! De a nyelvtan nagyon rossz volt. Valóban egy csomó idő elment a név illetve osztály felírásával. Bonyi volt nekem az egész.
2009. máj. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
mondjuk nem értem minek kell minden oldalra felírni a nevet, azért vicces lesz ez a matekon! abból amúgy is gyenge vagyok...
2009. máj. 4. 17:07
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
érvelést választottam, az úgy érzem jó lett, 3,5 oldalt írtam, de a szövegértést nagyon elrontottam :( kb 15 pontot vesztettem... az utolsó előtti feladat nagyon nem sikerült :(
2009. máj. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem merem megnézni a megoldókulcsot:S Hülye vagyok?:DD
2009. máj. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: én is kb:SS
2009. máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!