Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptunon felvett tárgy nem...

Neptunon felvett tárgy nem jelenik meg az órarendben?

Figyelt kérdés

Tegnap este óta ma reggelig nem működött a neptun. Most ahogy beléptem észrevettem, hogy az egyik tantárgy amit felvettem eltűnt az órarendemből, ettől függetlenül fel van véve a kurzus azt írja.


Ha rajta vagyok a kurzuson, akkor inkább hagyjam vagy írjak egy levelet az ügyintézőmnek. Engem nem nagyon zavar, csak nem tudom, hogy ebből később lehet-e baj.

Elsőéves vagyok.



#neptun-egyetem-órarend-tantárgy-kurzus
2020. febr. 4. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:

ez ne zavarjon.

ha a felvett tárgyak között ott van, akkor ok. esetleg nyomtassad kia felvett tárgyak listáját, hogy lehessen reklamálni a TO-n ha valahogy mégis gond lenne.

2020. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Okés, köszi szépen!
2020. febr. 4. 11:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért előbb nézd meg, nem kéthetente van-e és a rossz hetet figyeled. Velem volt már ilyen.
2020. febr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Minden héten van, ugyanabban az időpontban. Meg ugye a hiba előtt ott volt és miután valami történt a neptun-nal, másnapra eltűnt az órarendből. De ha elvileg nem baj, akkor nem foglalkozom vele. Azért a biztonság kedvéért csináltam egy fotót a felvett kurzusokról és az órarendről ha reklamálni kell.

Köszi a segítséget!

2020. febr. 4. 17:50
 5/8 anonim ***** válasza:
én a biztonság kedvéért rákérdeznék, baj abból nem lehet hogy írsz egy emailt:)
2020. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a Neptunban ez a tárgy is megjelenik a felvett tárgyaknál és ott van a kis pipa, a kreditje is benne van a felvett kreditek számában, akkor fel van véve a kurzus. Az oktatót is meg lehet kérdezni, hogy ő is lát-e a hallgatók között, úgy is kiderül. Viszont szerintem ez nem jelenthet problémát, az órarend igazából csak számodra van ott, hogy jobban átláthasd az időbeosztásod. Nekem például csomó olyan tárgyam volt, van és szerintem lesz is, ahol nem adják meg rendesen az órarendi információkat a Neptunban, hanem pl. csak a leírásban vagy a megjegyzésnél írják le az óra idejét és helyét, emiatt a tervezőbe sem lehet felvenni és a rendes felvételét követően sem jelenik meg az órarendben.
2020. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan kurzusok, amik jóváhagyásosak. Azaz az oktatónak kell el kell fogadni a jelentkezést. Ilyen esetben elő szokott fordulni, h. a diák felveszi a kurzust, de várólista szerűre kerül, aztán végül a tanár mondjuk nem hagyja jóvá és a diák listájából eltűnik a kurzus. Én megkérdezném a tanárt, h. lát-e a listáján.
2020. febr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! Már megoldótott a próbléma! De nem tudom, hogy mi lehetett a baj.
2020. febr. 5. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!