Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem engedi a Neptun egy...

Miért nem engedi a Neptun egy tantárgy felvételét. Hova kell ezzel kapcsolatban írni? /részletek lent/

Figyelt kérdés

Első éves egyetemista vagyok, az ELTE-n tanulok anglisztikát, minornak latint szeretnék felvenni, azonban a Neptun nem engedi a 2 alapozó órát a félévre. Arra hivatkozik, hogy nem teljesülnek az előfeltételek, holott eddig mindent teljesítettem és a jegyeket is megkaptam.


Szóval, az lenne a kérdésem, kinek kell ezzel kapcsolatban írni?

Próbáltam kideríteni, de nem találtan egyértelmű választ.

Köszi!


2020. febr. 4. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tanulmányi osztályon az ügyintéződhöz. :)
2020. febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért kéne ehhez TO meg ügyintéző? elég világosan leírja neptun a baját, nincs meg egy tárgyad, amire ráépül az amit fel akarsz venni. Attól, hogy az eddigi tárgyaid mind megcsináltad egyáltalán nem biztos, hogy azokra épül. Mintatanterv a barátod.
2020. febr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkét válaszolónak a segítséget.

Időközben kiderült, mi a probléma; ugyanaz a kurzus több néven meg volt hirdetve (pl tanárisoknak, minorosoknak, stb), és nem volt mindegy, melyiket veszem fel.(függetlenül attól, hogy ez mind ugyanaz a kurzus, tanár, időpont, stb)

De köszi!

2020. febr. 4. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!