Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Levelező képzés mellett nem...

Levelező képzés mellett nem lehet gyakornoki munkát végezni?

Figyelt kérdés
Most nézem, hogy csak nappali tagozatos diákok lehetnek gyakornokok minden diákszövetkezeten keresztül? Miért?

2020. febr. 4. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Milyen levelező képzés, milyen gyakornoki munkáról beszélsz?

Egyébként levelező képzést általában az csinál, aki napközben főállásban dolgozik, akinek meg már van munkahelye, hogy lenne gyakornok?

2020. febr. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én levelezős vagyok, és gyakornok mérnök.

De nem utcáról beesve alkalmaztak, hanem mikor elkezdtem az egyetemet, már 7 éve ott dolgoztam, csak más munkakörben.

A pénz mellett ezzel is támogatnak, így mire lediplomázok, meglesz a szükséges gyakorlatom is.

2020. febr. 5. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gépészmérnök mester levelező.

És olyan gyakornoki munka amit a cégek általában iskolaszövetkezeten keresztül hirdetnek.

Azért nem főállás, mert a gyakornokival is lehet egész jó pénzt keresni és sokkal kötetlenebb. Ha szólsz előre, hogy nem jössz két hétig akkor nem jössz és kész, stb.

Milyen lehetőségek vannak?

2020. febr. 5. 06:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak diákszovetkezetek akik foglalkoztatnak levelezős hallgatókat is.
2020. febr. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudnál mondani ilyet?
2020. febr. 5. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!