Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen munkát a legoptimálisab...

Milyen munkát a legoptimálisabb végezni technikusi - heti 3 nap 15 - 20 óráig tartó technikusi képzés mellett? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Heti 5 nap/9 órában dolgozom, főállásban.

Tovább akarok tanulni technikus képzésben.

Viszont, az a baj, hogy amikhez lenne kedvem, azokat a technikumokat heti 3 - szor, 15 órától este 20 óráig oktatják, én meg 16.15 - ig dolgozom. Tehát kivitelezhetetlen.

Egy kollegám azt mondta - aki most elkezdett hétvégi sulit - hogy keressek mást, amit tanulni szeretnék. Olyat, ami kivitelezhető emellett a beosztás mellett.

Az a baj, hogy semmi más nem érdekel. Amik érdekelnek, azokat mind ilyen délutáni képzésekben oktatják.

Tehát vagy keresek részmunkaidős állást, vagy tanulok egy olyan szakmát, ami nem érdekel, de hátha megszeretem.

Azt meg nem tehetem meg, hogy nem dolgozom, csak tanulok.



2019. ápr. 28. 12:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Párom is 4-ig dolgozott, csak neki 2-től volt órája. Meg bírta oldani, szval nem kivitelezhetetlen.

1. az ilyen képzéseken nem kötelező bejárni, ha egész évben nem voltál órán, akkor is vizsgázhatsz, szóval 1 óra alatt semmiről sem maradsz le

2. megbezéled a munkáltatóddal, hogy azokon a napokon elmész hamarabb, a többi nap meg bent maradsz tovább

2019. ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!