Hol tartok eddig?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és az első szakonat otthagytam a 2.év elején,mert rájöttem nem szeretem,valamint gimi után kihagytam egy évet,mert nem tudtam mit alarok kezdeni magammal. Így 22 évesen kezdtem el a 2.szakonat,most tartok a 4.félévnél,imádom,be fogom fejezni és utána ugyanebben mesterszak. (Gazdasági szakok)

Budapesten születtem,de elköltöztem a szüleimtől ,albérletben lakom egyedül. Van barátom.

Gyakornok vagyok egy cégnél,ami a szakomhoz kötődik.

Most nyáron fogom megcsinálni a jogosítványt.

Sajnos saját lakás nem tudom mikor lesz:/

Ti hogy álltok ennyi idősen?

23L



2020. febr. 5. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Gimi alatt nyelvvizsgát csináltam, utána kihagytam egy évet egyetem előtt hogy okj-t tanuljak, korábban megcsináltam a jogsim. Osztatlan képzésen tanulok 3 éve, barátommal idén költöztünk össze. 21 éves vagyok.
2020. febr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érettségi után én is kihagytam egy évet, dolgoztam. Most másodéves vagyok az egyetemen, sajnos nem én leszek a legtehetségesebb a szakmában, de elvégzem. Utána vagy ugyanilyen mesterképzést csinálok, vagy valami mást. Koliban lakok, nincs párom. 21 éves vagyok.
2020. febr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!