Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudom megnézni, mennyi...

Hol tudom megnézni, mennyi lesz a tanulmányi ösztöndíjam összege? Mikor szokták utalni? (ELTE)

Figyelt kérdés

Már átnéztem a Neptunt, viszont erre vonatkozóan semmit sem találtam, illetve a kari honlapon sem. Valahol azt írták, februárban már utalják, máshol azt, hogy márciusban érkezik két havi.


Köszönöm előre is!


2020. febr. 5. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Javaslom, hogy írj a to-nak. Én is így tettem, aztán azt mondták írjak a hök-nek, mert ők foglalkoznak vele a mi egyetemünkön, de én nem elte-s vagyok.

A hök azt írta, hogy nálunk majd márciusban jön és hogy ez nagyon bonyolult, nem lehet előre tudni mennyi fog jönni. Függ az átlagodtól, a krediteid számától, a többiek teljesítményétől is. Na meg most elvileg emeltek is az ösztöndíjon.

2020. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Melyik karon vagy? Nálunk (elte ttk) egy táblázatos rendszer vagy, a többi karon ha jól emlékszem mindenhol ösztöndíjátlag alapján. Am előzőhöz hasonlóan nálunk is márc. elején kerül be neptunba, hogy kapsz-e ösztöndíjat, a pénzügyek-> (ösztöndíjak,kifizetések) fül alatt. Ha ttk-s vagy, a to oldalán a tanulmányi ösztöndíj fül alatt vannak régi táblázatok, azok alapján számolhatsz, nem sokat szoktak a határértéken növelni, az adott évi mindig márc közepén jön. Ha más karos vagy, akkor is írd meg, mert lehet pont tudom hol tudsz utánanézni. Amúgy a to biztos lepattintana, mert hivatalosan ténlyleg nem ők intézik, hanem a kari hök, ha nagyon szeretnél azt javaslom oda menj egyből.
2020. febr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: *rendszer van.

És elfelejtettem, hogy logikusan februárban nem tudnak utalni. :) Március 10-én kapunk 2 havit, utána minden hónap 10én vagy az előtti hétköznap utalnak.

2020. febr. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!