Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem találok gyakornoki állást?

Nem találok gyakornoki állást?

Figyelt kérdés

Másodéves egyetemista vagyok és hiába adom be gyakornoki állásokra a jelentkezésem, nem hívnak bs,semmit se jeleznek vissza.

Az őszi félévben végig gyakornok voltam egy cég pénzügyi osztályán,csak aztán nagyon sok lett a vizsgám és ott kellett hagynom.

Most pedig nem találok semmit,pedig már szakmai tapasztalatom is van.

Mi lehet ennek az oka?

Amikor azt a pénzügyes állást találtam,sok interjúra mehívtak,kb úgy kellett válogatnom a cégek között.

Akkor most miért nem ?:(

21L


2020. febr. 5. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy az önéletrajzzal vagy a motivációs levéllel van gond. Vagy nem sietik el. Általában max. 1 hét és hívnak.
2020. febr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert aki akkor kezdte az egyetemet jobban szeretik. Akkor formálhatják , hátha ott marad ;).
2020. febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem eddig mindenki azt mondta,hogy csoda hogy első év után találtam gyakornokit,mert 2. És 3.éveseket szeretik jobban.

Akkor most melyik?

2020. febr. 5. 21:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első éveseket nem részesítik előnyben, mivel az első évben hagyják ott a legtöbben az egyetemet. {Gólyáknak van kitalálva a duális képzés} Másodéves, végzős meg már valószínűleg elvégzi és érdekli őt a szak.
2020. febr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!