Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kirúghatnak akkor, ha kapcsola...

Kirúghatnak akkor, ha kapcsolat nélkül nem találok majd gyakornoki helyet?

Figyelt kérdés

160 órát kell majd gyakornokoskodnunk, mindegy, hogy hol. Lehet ez a rendőrségen, bíróságon, ügyészségen, kisebb nagyobb cégeknél, gyáraknál (Remy, Bosch). Nekem nincsenek úgy ismerőseim, akik tudnának segíteni. Na már most...azt mondja az iskola " szabályzata ", hogy, ha meghaladjuk az engedett 20%-ot (gyakorlati órákból, gyakornokoskodásból) ill a 30%-ot (elméletből), akkor eltanácsolnak... ez eddig rendben is van. Na, de mi van akkor, ha a " gyerek " nem talál gyakornoki helyet? Megadják neki a kegyelemkettest akkor is, ha mondjuk kitűnő tanuló lesz? Azért 5-ös elméletből, 2-es gyaksziból gyakornokosság hiánya miatt elég gáz.. Eltanácsolhatnak-e bárkit ilyen esetben? Vagy mi a teendő? Meg azt mondta a tanárnő, hogy, ha az engedett hiányzást meghaladja! a mulasztott napok száma, akkor mindegy, hogy igazolt v igazolatlan, el fog tanácsolni bárkit.. kérdem én: ha mondjuk valaki beteg (pl herpesze van, ami 1 1,5 hét alatt múlik el heti 35 órával akkor simán megvan a hiányzás túllépése igazoltan! és akkor fogják, és kidobják akkor is, ha jól tanul?

Annyira nem értem...

19/L


2013. szept. 3. 12:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, elnéztem a kategóriát, a Magyar iskolákba akartam pakolni..
2013. szept. 3. 12:14
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha herpesz miatt képes vagy másfél hétig hiányozni,akkor meg is érdemled a kirúgást.

Ki is röhögne a doki,ha herpesszel kérném magam táppénzre...


Milyen suli ez? Milyen gyakorlat? Mert ez nem derült ki

2013. szept. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez csak példa volt, de pl nekem elég gyakran kijön a számon, és volt úgy, hogy fent is, lent is. Kicsikét fertőző, és nem túl szép látvány!!!!
2013. szept. 3. 12:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Beszélj a tanáraiddal. Nem ti vagytok az első évfolyam (gondolom) kérdezd meg nem e ismer valakit akihez lehetne menni. Nekem anno szerzett a szaktanár gyakorlati helyet. Olyan is volt, akinek a szaktanár vállalkozásánál lett helye. Szal érdeklődni kell...
2013. szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Első évfolyam vagyunk.
2013. szept. 3. 12:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Én anno emaileket írtam ezer számra ismeretlen helyekre embereknek, mikor gyakorlati helyet kerestem és találtam is..
2013. szept. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha rendőrséghez, bírósághoz stb szeretnék kerülni, hol írhatok nekik v mit kell csinálni?
2013. szept. 3. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!