Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magantanulo akarok lenni,...

Magantanulo akarok lenni, mert ezt mar nem birom tovabb. Adnatok tippeket? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg 10.-es vagyok. Magantanulo szeretnek lenni, mert az osztalytarsaim kocsog bunkok. Betegseg miatt volt, hogy hianyoztam 1-2 hetet egyhuzamban es azzal cikiznek, hogy iskolakerulo vagyok, mikozben ez nincs igy... a tanarok is hasonlokepp tesznek, pedig pont orajuk 'lehetne' ilyenkor tamaszkodni, beleertve az osztalyfonokomet is. A szuleim nem tamogatjak az otletet, egyszeruen annyi a valaszuk, hogy nem. Ha megkerdezem miert nem, nem valaszolnak semmit sem, csak annyit, hogy nem es kesz... kerlek adjatok valami tanacsot, mit kene tennem?!

2020. febr. 11. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs már ilyen, hogy magántanulói státusz.


Egyéni tanrend van helyette - guglizz rá, hogy mik a feltételek!

2020. febr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, olvasd!


[link]


[link]

2020. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyan ez történt általános iskolában. Gyenge volt az immunrendszerem, sokszor voltam beteg, egyszer 1 hónapig hiányoztam betegség miatt. Piszkáltak miatta, hogy biztosan csak kamuzom, mert nem akarok iskolába járni. Már az órákon is a tanárok az összes osztálytársam előtt ilyeneket kérdezgettek, hogy nem hiszik el, hogy én betegség miatt hiányoztam és hogy biztosan színészkedtem. Pedig ha tudták volna, hogy 1 hónapig mandulagyulladásom volt és még a saját nyálamat se tudtam lenyelni... Az osztálytársaim ellopták az ellenőrzőmet, hogy megnézzék honnan szedtem igazolást.... én azt tanácsolom ne foglalkozz velük, engem különösebben nem érdekelt és nem hatott meg. Tudtam, hogy el fogok kerülni onnan nyolcadik végén és majd jobb lesz. Szerencsére jobb is lett és gimiben sosem piszkált senki, jobban éreztem magam, szereztem barátokat és szinte alig voltam beteg. Szóval valószínű lelki eredetű volt anno, hogy ennyiszer beteg volta. Még 2 éved van aztán elkerülsz onnan, ne vedd a lelkedre és ne foglalkozz azzal, hogy piszkálnak. De ha tényleg ennyire zavar akkor akár átmehetsz másik suliba vagy osztályba. Ha ezt sem szeretnéd akkor ülj le a szüleiddel és mondd el nekik, hogy ez téged már tényleg nagyon bánt és rosszul érzed magad a suliban, nem akarsz depressziós lenni miattuk. Bár őszintén nem tudom, hogy lehet-e ilyen ok miatt magántanuló lenni.
2020. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!