Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretném a segitségeteket...

Szeretném a segitségeteket kerni hátha járt e már valaki hasonlóan fiamat kikértem 5 napra a suliból családi okok miatt de nem engedték el. Ha mégsem megy jár e valami büntetés szerintetek Németországban ez hogy müködik?

Figyelt kérdés

2020. febr. 12. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Ez a büntetés a helyesírásod miatt.
2020. febr. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Németországban komolyan veszik az iskolakötelezettséget és ha a gyerek igazolatlanul nem megy iskolába, akkor mgbüntetnek téged is.

Nem tudom, milyen családi ok az, amiért egy hétig nem menne iskolába, de a gyerek köteles részt venni a tanításon!

HA a te bejelented a munkahelyen, hogy egy hétig nem mégy annak ellenére, hogy a fönök nem engedett el, akkor téged kirúgnak!

2020. febr. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan veszik. Szerezzetek orvosi igazolást, máshogy nem megy, vagy megbüntetnek. Még Magyarorszagon is 3 napot kérhet csak ki a szülő és azt sem egymas utani napokon.
2020. febr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mo-n 3 napot igazolhat a szülő, és kiveheti egyben is! Én is vettem ki egyben még gimiben. Az osztályfőnökkel beszéljetek erről, ő igazolhat órákat! Azonban, ha az igazató nemet mondott, akkor valószínűleg ő is nemet fog.

Ha nem járatod a gyereket iskolàba meghurcolnak téged is. Orvosi igazolást szerezzetek, ha nincs màs, az orvos hátha megérti.

2020. febr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!