Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz lenne 26...

Szerintetek gáz lenne 26 évesen egyetemre járni?

Figyelt kérdés
Igazából én nagyon szeretném. A párom támogat benne, de a család szerint hülyeség. Nem ellenzik, csak jót szórakoztak mikor közöltem velük, hogy mi a tervem. Tartok én is pár dologtól, hogy sokat felejtettem és nehéz lenne belerázódni, illetve hogy a beilleszkedés is nehézkesen menne. Meg persze ott van a tény, hogy majdnem 30 éves lennék, mire befejezném. De én mégis nagyon szeretném megpróbálni legalább. Ki mit gondol róla? Egyébként pénzügyre szeretnék járni, ha ez az információ is érdekelne valakit.

2020. febr. 14. 14:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

23 éves vagyok. Most fogom kezdeni újra az egyetemet szeptemberben. Mert 1,5 évig jártam más szakra de rájöttem, hogy sajnos csak az időmet pocsékolom..

Ugyhogy dehogy késő!

Ismerek olyat aki 50 fölött kezdte 😊

Sok sikert! :)

2020. febr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
36 vagyok. Idén jelentkeztem. Aki szerint tanulni nevetséges, azzal nem állok le beszélgetni, mert nincs azon a minimum szinten, ami kell egy értelmes beszélgetéshez. Fájó, ha épp családtag, de hát nem tudsz mit tenni. Elfogadhatod ilyen primitíven is, változtatni nem lehet rajta. De te ne hagyd magad lehúzni! Tanulj!
2020. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

25 évesen kezdtem nappalin, gazdálkodás és menedzsment szakon.

Most 27 vagyok és ha minden a terveim szerint alakul, akkor jövő tavasszal lediplomázok. Szerintem vágj bele! Sohase késő elkezdeni tanulni. Amúgy az én csoportom is elég vegyes, sok velem az egykoró, vagy akár idősebb hallgató. Senkit nem izgat, ki hány éves. Akit érdekel a választott szak és nem "nerd", az pont nem azt nézi, hogy 26 éves vagy.

2020. febr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kezdd el ha érdekel mert nagyon klassz szakma.

Egyébként egyetemen 65 körüliek is vannak akkor nyugdíj mellett hobbiból még eljárnak oda mert élvezik :D

Abszolút nem késő.

2020. febr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!