Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A rendőri orvosi alkalmassági...

A rendőri orvosi alkalmassági vizsgálaton tényleg van prosztatavizsgálat?

Figyelt kérdés
Jelentkezni szerettem volna rendőrnek, de tartok a prosztatavizsgálattól. Azt tudom, hogy labor, egyensúly, pszichológiai stb. vizsgálatok vannak, de a prosztatavizsgálat valahogy nagyon elveszi a kedvemet az egésztől.
2020. febr. 16. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

"nők esetében szükség van még 1 hónapnál nem régebbi keltezésű nőgyógyászati leletre, illetve 1 éven belüli nőgyógyászati citológiai vizsgálati leletre is (a citológiai lelet beszerzése kb. 3-4 hét!, ennek hiányában az egészségügyi vizsgálaton nem lehet részt venni).

férfiak esetében szükség van még 1 évnél nem régebbi urológiai vizsgálati eredményre"


[link]

2020. febr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alapesetben egy általános fizikális vizsgálat részének kellene, hogy legyen a prosztata tapintása.

Vannak sokkal kellemetlenebb vizsgálatok is, beavatkozások meg főképp egy kórházban, nehogy már egy pár másodperces vizsgálattól félj, ha rendőr akarsz lenni. Vagy gondolj arra, hogy a nőket is nem csak hüvelyi, hanem rectális úton is igen sokszor vizsgálják.

2020. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis prosztata vizsgálattól félsz de rendőr szeretnél lenni?


Rendőr vagyok 1 hete előállítottunk egy hapsit akinek 3 centiméter átmérőjű körbe kukacot ették a fejét. És ez még a finomabb példa.

A hiedelemmel ellentétbe nem kocsiba kell ülni egésznap és baszogatni a népet.

Van nem egy kegyetlen gusztustalan és hihetetlen kellemetlen pillanat egy egy szolgálat alatt.


Igen nem fogok álszentkedni mert 10ből egyszer vagy kétszer van ilyen de egy átlag ember az az egy alkalommal is sírva szaladna ki.

Mikor a hajléktalan beszarva behugyozva össze hányva meztelenül emberkedik és lökdösödni akar.

Na azt bilincseld meg öcsém aki minden részén fekália van és nem fogja hagyni.


De vissza térve nekem sose volt prosztata vizsgálat. Urológus az alhasamat ultrahangal nézte.


Hallottam kollégáktól, régebben osztálytársaktól hogy nekik volt. Nekem mindig Mende-mondának tűnt. Az ember ilyennel nem kérkedik.


Ha ezt a pályát választod sokkal kellemetlenebb helyzetekbe kerülsz mint egy prosztata vizsgálat.

2020. febr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!