Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt történelem szóbelin...

Emelt történelem szóbelin bármit kérdezhetnek?

Figyelt kérdés

Elnézve a témaköröket mindent felölelnek, tehát bármiről képesnek kellene lennem 20 percet beszélni?

Ti kidolgozzátok őket? Mert nekem egy kidolgozása napokig tart olyan sok.


2020. febr. 19. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem dolgoztam ki őket, mert volt egy ehhez tartozó kidolgozott könyvem. :) Farkas Juditos

És igen, bármit kérdezhetnek, én pl: a magyar–török küzdelmek és együttélés a 15–17. században tételt húztam és Zrínyiről kellett beszélnem.

2020. febr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kihúzott tételeden belül bármit kérdezhetnek igen. Igen a 20 percet mindenképp ki kell tölteni ha nem töltöd ki kérdezni fognak az alsó határ 15 p. A masik pedig az hogy hiába mondasz el mindent minimum 1 kérdést fel kell tenenniük. Tehát ne ijedj meg így is úgy is kérdezni fognak. Vannak kidolgozottak SG kiadványok nagyon jók illetve gondolom azert emelt szintre készülsz már egy ideje. Lesznek források lesznek anyagok amik segiteni fognak térképek stb amiket használnod kell. Be kell építeni a feleletbe. Nyugi nehéznek hangzik de ahogy kihúzod a tételt tudni fogod mit csinálj ott lesz minden leírva meg segiteni fognak.
2020. febr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!