Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet hogy nem kedvel a tanár?

Lehet hogy nem kedvel a tanár?

Figyelt kérdés
A főiskolán angol műveltségterületre járok, tehát ha elvégzem, akkor angolt fogok tanítani. Van két óra, amit ugyanaz a férfi tanár tart. Furcsállom, hogy alapvetően mindenkivel nagyon kedves szokott lenni és vicces, velem általában meg távolságtartó és egy kicsit rideg (lány vagyok). Egyáltalán nem érzem azt hogy bármi rosszat tettem volna és a teljesítményem is a legjobbak között szokott lenni, amiért egyébként rajtam kívül mindenki mást megdicsért... Mikor felolvasta egy vizsga eredményeit, kihagyta a nevem... Szóval kicsit úgy érzem mintha direkt ignorálna. Jelentheti ez azt hogy nem kedvel?

#tanár-diák viszony #tanár-diák kapcsolatok
2020. febr. 22. 16:01
 1/3 anonim válasza:
Szia! Így elolvasva én másra gondolnék. Én a helyedbe rákérdeznék!
2020. márc. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mire gondolnál? :D
2020. ápr. 1. 11:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2021. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!