Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mitől lesz egy diák "kis...

Mitől lesz egy diák "kis kedvenc"? Mármint nem rossz értelembe mondom hanem mitől "kedvel" jobban a tanár egy diákot mint a tobbit?

Figyelt kérdés
tudtok mondani pèldákat? Kit kedvelt már jobban a tanárja mint oszt.társait??

2015. ápr. 12. 10:49
 1/4 A kérdező kommentje:
lehet rossz kategotiába irtam xd
2015. ápr. 12. 10:57
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen emberfüggő. Tudom, hogy nehéz elhinni, de a tanár is ember :D Ugyan azért kedvel valakit, amiért te kedvelsz valakit jobban, mint másokat. Még csak azt sem mondhatom, hogy a jó tanulókat kedvelik mindenképp. Volt egy osztálytársam, nagyon intelligens és tájékozott volt minden területen, de tanulni nem igazán szeretett, főleg nem magyart (kémia tagozatosak voltunk), állandóan feleselt a magyar tanárral, de valamiért a tanár mégis kifejezetten kedvelte.
2015. ápr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem minden tanárnak van agy úgynevezett szíve csücske.Még ha próbálja nem megmutatni akkor is könnyen észre lehet venni.Nekem pl a fizika és matek tanárom a kedvencem,szerintem neki is én vagyok a kedvence.2.-ik éve tanít de már a 2.-ik órán tudta az én nevemet,és látszott nagyon hamar rajta,hogy szimpi vagyok neki.Nagyon jóban vagyunk,tart szakkört is,még akkor is,ha csak én voltam,még pénteken is.Rengeteget segít,versenyre készülni,kísérletezünk stb.Mindig mosolyog mikor köszönök neki.Lehet,hogy megpróbálja nem mutatni,de nem tudja/akarja titkolni nagyon ,hogy engem kicsit jobban kedvel.Mindig engem kér meg,hogyha kell neki segíteni,megbízik bennem.Ha felszólít látom hogy másképp néz rám.A többiek nem nagyon kedvelik(sőt utálják inkább)őt,gúnyolják is de van azért tekintélye rendesen nem dumálnak vissza neki,tartanak tőle.Ha pl mesél valamit rám többet néz mint másra.A többiek furcsállják hogy azzal a tanárral hogy lehet jóban lenni,aki nem az az "engedékeny,gyerekek kedvence" típus,viszont jófej,humoros.Mégis valahogyan nekem sikerül,lehet azonos érdeklődési kör,vagy csak simán szimpik vagyunk egymásnak.Egyébként ő az igazi jó tanár nagyon jó humorral és még kedves és jófej is.


14 vagyok

2015. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Gréti 7, egészen véletlenül nem fiatal, férfi tanárod van? :D

Nem kötekedésből kérdezem, komolyan érdekel.:)

2015. jún. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!