Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik akkor, ha egyeteme...

Mi történik akkor, ha egyetemen felvettem egy olyan tárgyat, aminek elvileg van előkövetelménye (amit én nem teljesítettem)?

Figyelt kérdés
2020. febr. 23. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kaphatsz jegyet, ha mégis kapsz, azt a TO törli a félév végén.
2020. febr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Akkor tulajdonképpen fölösleges bejárnom? Hogy lehetséges az, hogy fel tudtam venni egyáltalán, ha valóban van előkövetelmény?


Köszönöm különben a választ!

2020. febr. 23. 10:51
 3/6 anonim ***** válasza:
A Neptun tud meglepetést okozni.
2020. febr. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tisztázd, hogy valóban érvényes-e az az előkövetelmény. Nálunk pl. elég kusza a helyzet, mert az utóbbi 5 évben kb. 4 mintatanterv volt, a TO kb. feladta, azt mondják, ha hagyja felvenni a Neptun, akkor részükről OK.
2020. febr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A felvételed érvénytelen, és nem számít fel a három felvételbe. Nem kaphatsz jegyet, és levesznek róla. Az előfeltétel teljesítése után veheted majd csak fel.
2020. febr. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a tanulmányi rendszert az egyetemen még nem sikerült beállítani úgy, hogy figyelje az előfeltételeket.

Addig örülj, amíg az oktatók, illetve a TO mondja meg neked, hogy minek mi az előfeltétele, mivel ez a beállítás néhány félévig hibásan működik, és csak utána tudják úgy megcsinálni, hogy minden rendben menjen.

2020. febr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!